NATURSAFE NURIEBALINTOJAS 1l

Pašalina riebalus ir stiprų purvą. Rekomenduojama naudoti su putų purškikliais,taip pasiekiama maksimalių rezultatų bei didžiausios apsaugos nuo purslų ir garų. Produktas atitinka ECOLABEL reikalavimus. 

Tinka naudoti: Maisto pramonėje, profesionaliose virtuvėse, viešbučiuose, restoranuose,maitinimo įstaigose, baruose ir kavinėse, laisvalaikio centruose.

Tinka paviršiams: Tinka paviršiams atspariems šarminiams pH. Grindims. Sienoms. Darbo stalams. Įrankiams ir įrangai (šaldytuvai, garintuvai, kavos aparatai ir pan.). 

Naudojimo instrukcija: KONCENTRATO MAIŠELIS: Į buteliuką pripilkite vandens daugiau nei pusė, tuomet supilkite visą koncentratą į buteliuką ir atsargiai pripilkite vandens iki viršaus. Supylus švelniai pavartykite.

PAVIRŠIAMS: purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste arba kempinėle. Esant dideliems nešvarumais užpurškus palaikyti. Po nuvalymo nuskalauti su vandeniu.

GRINDIMS: dozuoti 0,2-1% (2-10 ml/L) į kibirą su vandeniu. Plauti įprastai.


PASTABA: užsakydami prekę buteliuke gausite 1 buteliuką su orginalia gamintojo etikete (konkrečiai šio valiklio) ir 1 vnt koncentrato maišelyje.

Pasibaigus valikliui užteks įsigyti tik KONCENTRATO MAIŠELĮ ir valiklį pasigaminsite patys.

Pagamintas iš koncentrato valiklis galioja 30 mėnesių.

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

5.00€