NATURSAFE RINKINYS

Rinkinį sudaro:

1 vnt. ekologiškas valiklis voniai

Pašalina nešvarumus. Apsaugo nuo kalkių formavimosi. Su oro gaivinimo efektu. Valo, suteikia paviršiams blizgėjimą ir juos apsaugo. 

Tinka paviršiams: Vonios, tualeto ir sanitarinėms patalpoms. Klozetui. Voniai. Prausykloms. Vonios kambario paviršiams ir įrangai. Plytelėms. Keramikai. 

Naudojimo instrukcija: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste arba kempinėle.Esant dideliems nešvarumais užpurškus palaikyti.

+

1 vnt. valiklis - nuriebalintojas virtuvei

Pašalina riebalus ir stiprų purvą. Rekomenduojama naudoti su putų purškikliais,taip pasiekiama maksimalių rezultatų bei didžiausios apsaugos nuo purslų ir garų. 

Tinka paviršiams: Tinka paviršiams atspariems šarminiams pH. Grindims. Sienoms. Darbo stalams. Įrankiams ir įrangai (šaldytuvai, garintuvai, kavos aparatai ir pan.).  

Naudojimo instrukcija: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste arba kempinėle. Esant dideliems nešvarumais užpurškus palaikyti.

+

1 vnt. ekologiškas valiklis grindims

Lengvai valo ir poliruoja grindis. Greitai džiūsta. Nepalieka dryžių ir neleidžiasusidaryti pėdoms. Suteikia malonią gaivą. Pagerina ir apsaugo grindų blizgėjimą. Suteikia malonų švaros pojūtį. Kvapas žolės.

Tinka paviršiams: Grindims iš terrazzo, marmuro, keramikos, plytelių ir pan.  Vililo, PVC, gumos ir linoleumo, medžio ir pan.

Naudojimo instrukcija: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet dozuoti į kibirą ~5 ml 1 L vandens valyti įprastai.

+

1 vnt. ekologiškas stiklo valiklis


Pašalina purvą. Suteikia blizgėjimą. Greitai džiūsta. Kvapas vanilės

Tinka paviršiams: visiems paviršiams iš stiklo (langai, veidrodžiai, stikliniai baldai ir pan.).

Naudojimo instrukcija: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste tol kol paviršius taps tolygiai blizgus.

+

1 vnt. ekologiškas universalus valiklis

Pašalina nešvarumus. Nereikia nuskalauti. Greitai džiūsta. Valo bei poliruojapaviršius. Gerai valo pirštų antspaudus. Kvapas gėlių.

Tinka paviršiams: Visiems plaunamiems paviršiams. Stiklui. Plastikui. Formilai, medžiui, keramikai, marmurui, granitui, PC ir TV ekranams, odiniams baldams ir pan. 

Naudojimo instrukcija: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste tol kol paviršius taps tolygiai blizgus.

 

Pagaminti iš koncentrato valikliai galioja 30 mėnesių

Sertifikatas: ECOLABEL

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

 

Pastaba: galima įsigyti priemones maišeliuose (koncentratus) arba su buteliukais. Jei įsigysite rinkinį su buteliukais, gausite valiklius maišeliuose + 5 vnt. 1000 ml talpos buteliukai su konkretaus valiklio etiketėmis ant jo (kaip nuotraukoje).

23.00€