+370 674 36115     |     info@pedante.lt

Universali dezinfekcija Ecomix - koncentratas

Universali dezinfekcija ECOMIX BIONET (bakteriocidas ir fungicidas) koncentratas

Universali dezinfekcija visiems plaunamiems paviršiams. Pašalina patogeninius mikroorganizmus. Greitai džiūsta. Pagerina valymo kokybę. Tinka visiems plaunamiems paviršiams, įrangai, įrankiams, sienoms ir grindims virtuvėje,  vonioje, kambariuose ir pan.

Tinkama naudoti ant visų plaunamų paviršių ir grindų ir terrazo, marmuro, keramikos, plytelių ir pan., taip pat Vynilo, PVC, gumos, linoleumo ir t.t.

Tinkama naudoti viešbučiams, restoranams, ofisams, prekybos centrams, salėms ir auditorijoms, sveikatingumo centrams, mokykloms, sporto klubams ir pan. įstaigoms, namų ūkiams.

Naudojimas:

1 žingsnis. VIENOS DOZĖS MAIŠELIS. Visą maišelio turinį supilkite į 1 L talpos buteliuką, pripilkite vandens ir uždarykite. Lengvai supurtykite. Gausite 1 L paruošto valiklio naudojimui. Koncentrato tiesiogiai ant paviršiaus naudoti NEGALIMA.

2 žingsnis. purkšti ant paviršiaus neskiestą ir palikti išdžiūti. Prieš naudojant, paviršius turi būti kruoščiai nuplautas. Jei paviršius liečiasi su maistu, būtina prieš tai patraukti maistą, gėrimus ar gyvūnų maistą. Nemaišyti su kitomis cheminėmis medžiagomis.


Įsigijus TIK koncentratą gausite koncentrato maišelį, kurį galėsite papildyti besibaigiančiam ECOMIX BIONET arba patiems pasidaryti 1L universalų dezinfekcinį valiklį. Visa informacija kaip pasidaryti 1L skystį yra nurodyta ant koncentrato pakelio. 

4.70€