SAUSA PUTA KILIMAMS IR BALDAMS 1L

SAUSA PUTA KILIMAMS IR BALDAMS 1l arba 5L (KONCENTRATAS)

Įsiskverbia į pluoštus ir pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, pernelyg nesudrėkindamas audinio. Sausos putos pavidalas palengvina nešvarumų pašalinimą. Neutralizuoja nemalonius kvapus juos panaikindamas, bet neužgoždamas. Nepažeidžia dangos spalvos bei kokybės. Veiksmingas prieš įvairios kilmės dėmes.

Kvapas SALDAINIŲ / GUMOS

Kiekis - 1l

Tinka naudoti Viešbučiams, restoranams, mokykloms, ofisams, sveikatingumo centrams, sportoklubams, autoplovykloms ir pan.

Tinka paviršiams: Kilimai, apmušalai, mikšti ir odiniai baldai, kiliminės dangos, kėdės, automobilio salonas bei kiti tekstilėsgaminiai. 

Naudojimo instrukcija

AUTOMATINIAM NAUDOJIMUI: supilkite į putas gaminančią mašiną 1-5% (t.y. 10-50ml/ L vandens) kartu su vandeniu. Toliau valykite įprastu būdu. Išvalius nusiurbkite.

RANKINIAM NAUDOJIMUI: skiesti priemonę 1-5% (t.y. 10-50 ml/L) kartu su vandeniu, naudokite su putų purškikliais arba rankos pagalba padarykite putas, jas uždėkite ant paviršiaus pagal jo nešvarumą ir dydį, nuvalykite paviršių ir palikite išdžiūti. Nusiurbkite. Prieš naudodami patikrinkite medžiagos atsparumą nematomoje vietoje. 

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

13.00€
Talpa: