YPAČ SENOMS KALKĖMS

Itin stiprus kalkių valiklis. Puikiai valo kalkes ir rūdis nuo visų plaunamų paviršių vonios ir WC patalpose. Efektyviai pašalina įsisenėjusias kalkes, rūdis, šlapimo akmenį, vandens ir muilo likučius nuo dušo kabinos, kriauklės, klozeto, stiklo, plytelių, keramikos, metalo ir t.t. Neutralizuoja nemalonius kvapus. Užpylus ant kalkių priemonė suputoja, tokiu būdu kalkes sunaikinamos. Kvapas: bekvapis

Naudojimo instrukcija: prieš naudojant skiesti su vandenius santykiu 1:20 (50ml/L vandens). Stipriai užterštiems paviršiams galima naudoti ir neskiestą bei jeigu reikia palaikyti iki 15 min.

DĖMESIO: sudėtyje yra rūgščių, todėl negalima valiklio naudoti ant rūgštims neatsparių paviršių (ypač čiaupų ir kitų chromu padengtų detalių!).

Talpa: 1000ml

Pagaminta: ES 


Valymo blokelis WC su rankena. Pašalina kalkių, šlapimo akmens, rūdžių, pėlėsio apnašas ir pan. nešvarumus. Tinka vonios įrangai: klozetui, kriauklei, plytelems, pisuarams, bide ir pan. paviršiams. Nepažeidžia paviršiaus dangos. Negalima naudoti ant plastiko, chromo, vynil, akrilo ir pan. jautrių/švelnių dangų. 

NAUDOJIMAS: 

Ant sauso užkalkėjusio paviršiaus užpilti nukalkintojo, palaukti kol baigs putoti ir tuomet pavalyti-nugremžti su blokeliu.

NUKALKINTOJO NEPILTI IR NEPALIKTI ANT CHROMUOTŲ PAVIRŠIŲ!

12.00€