ORKAITĖS DEGĖSIŲ IR RIEBALŲ RINKINYS

Super efektyvus valymo rikinys orkaitėms bei kepimo skardoms valyti. Efektyviai nusivalysite net ir labai stipriai įsisenėjusius maisto ir riebalų degėsius. Šį rinkinį rekemenduoja ir profesionalai.

Tinka visų tipų orkaitėms valyti.

Užpurkškite priemonės ant pridegusio paviršiaus, palaikykite kelias minutes kol nubėgs ir tuomet galite valyti su blokeliu.


Purškiklis ypatingai gerai valo pridegusius riebalus bei purvą. Efektyvus prieš riebalus. Naudojamas putų pavidale, todėl saugus naudoti.  Efektyvus valymas be purslų ir garų. Išpurškus orkaitę iš kart matosi kaip nubėga juodos putos su degėsiais.

Kvapas charakteringas. pH13

Tinka naudoti: maisto pramonėje, profesionalioms virtuvėms, viešbučiuose, restoranuose, baruose ir kavinėse, laisvalaikio centruose, namuose ir pan.

Akreditacija: HACCP

Tinka paviršiams atspariems šarminiam pH: spintelių paviršiams, orkaitėms, kosnims, viryklėms, griliams, grotelėms, mikrobangų krosnelėms, stiklo kaitlentės paviršiui, gartraukiams ir pan. 

Naudojimo instrukcija: Užpurkšti ant paviršiaus arba valomo įrankio (šluostės, kempinėlės, plaušinės ir t.t.) ir valyti. Esant dideliems nešvarumams palaikyti. Nuskalauti vandeniu.

Valymo blokelis ORKAITĖMS, GRILIAMS ir GROTELĖMS. Efektyviai pašalina pridegusius maisto ir riebalų likučius. Tinka įvairios formos griliams, grotelėms ir pan. įrangai pagamintai iš geležies ir nerūdijančio plieno. Nepažeidžia paviršiaus dangos. NEBRAIŽO!!! Galima valyti karštą/šaltą paviršių. Spalva: šviesiai pilka. 

Gamintojas: Ispanija

14.00€