Rinkinys nuo kalkių

Itin stiprus kalkių ir rūdžių valiklis 1L

Valo kalkes ir rūdis nuo visų plaunamų paviršių vonios ir WC patalpose. Efektyviai pašalina kalkes, rūdis, šlapimo akmenį, vandens ir muilo likučius nuo dušo kabinos, kriauklių, klozeto, vonios, stiklo, plytelių, plytelių tarpų, keramikos ir t.t. Neutralizuoja nemalonius kvapus. Kvapas: bekvapis. pH1

Naudojimo instrukcija: prieš naudojant skiesti su vandeniu santykiu 1:20 (50ml/L vandens). Labai stipriai užkalkėjusiems paviršiams galima naudoti ir neskiestą. Jeigu reikia palaikykite iki 10 min. Rekomenduojama naudoti ant sauso paviršiaus. 

DĖMESIO: sudėtyje yra rūgščių, todėl negalima valiklio naudoti ant rūgštims neatsparių paviršių.

Pagaminta: ES

Itin efektyvi WC valymo priemonė 1L

Bekvapė priemonė efektyviai pašalina kalkes, rūdis, šlapimo akmenį, vandens ir muilo likučius bei neutralizuoja nemalonius kvapus nuo klozeto, klozeto dangčio, bakelio, pisuaro ar bide. Taip pat tinka dušo kabinos, kranų, kriauklės, stiklo, plytelių, keramikos ir pan. valymui. Tinka ir labai dideliems nešvarumams.

Naudojimo instrukcija: naudoti neskiestą. Jei paviršius nėra stipriai užterštas galima skiesti 50ml/L vandens.  DĖMESIO: sudėtyje yra stiprių rūgščių, todėl nenaudoti ant paviršių neatsparių rūgštiniam pH, pvz. chromo, marmuro. Valyti įprastai ir nuskalauti vandeniu. Esant dideliems nešvarumas palaikyti iki 15min.

Sudėtis: anijoninės aktyviosio medžiagos <5%, druskos rūgštis

Pagaminta: ES 

12.99€