+370 674 36115     |     info@pedante.lt

Nukalkintojas (hig.) KAL-FREE koncentratas

Efektyvus valymas: valo purvą, kalkes ir suteikia optimalias higienos sąlygas (dezinfekuoja). Neutralizuoja nemalonius kvapus. Ypatingai rekomenduojamas vonioms ir jų patalpoms, baseinams, SPA centrams, garinėms pirtims ir pan. laisvalaikio kompleksams. Jaučiamas efektas - valiklis suteikia apsauginę plėvelę, kuri apsaugo nuo tolimesnio užteršimo ir kalkių atsiradimo. Produktas nepažeidžia chromuotų paviršių bei atstato jų originalų blizgėjimą.

Kvapas obuolių (green apple)

Tinka naudoti: Viešbučiams, restoranams, ofisams, prekybos centrams, salėms ir auditorijoms, sveikatingumo centrams, SPA, mokykloms, laisvalaikio centrams, sporto klubams ir pan. 

Tinka paviršiams: Visiems plaunamiems paviršiams  atspariems rūgštims. Voniai, dušo kabinai, prausykloms, baseinams ir pan.   Tinka klozetams valyti ir visai WC patalpai.

Naudojimo instrukcija: 

1 žingsnis.

  • VIENOS DOZĖS MAIŠELIS:Visą maišelio turinį supilkite į 1 L talpos buteliuką. Rekomenduojama su putų purškikliu. Pripilkite vandens ir uždarykite. Tuomet supurtykite. Valiklis paruoštas  

2 žingsnis.

  • PAVIRŠIAMS ir vonios įrangai: užpurkšti (užpilti ant paviršiau) valyti su šluostėmis, kempinėlėmis.
  • GRINDIMS: dozuoti 0,2-1% (t.y. 2-10 ml/L vandens). Valyti įprastai

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

 

PASTABA: užsakydami prekę buteliuke gausite 1 vnt. pasirinktą buteliuką su orginalia gamintojo etikete konkrečiai šio valiklio + 1 vnt. priemonę konc. maišelyje

3.80€